İzmir Web Tasarım

Sibersonik web tasarım İzmir olarak kurumsal ve profesyonel web sitesi tasarımı hizmetleri sunmaktayız

2006 senesinden bu yana İzmir-Karşıyaka ilçesindeki şirin ofisinde; web tasarımı, yazılım, seo ve hosting hizmetleri veren Sibersonik ; siz değerli müşterilerine internet sitesi konusunda her türlü desteği ve hizmeti vermektedir.

Sürekli gelişen dijital cihazlar ve trendler artık sadece bir site sahibi olmayı değil , seo, hosting, siber reklamcılık ve sosyal medya gibi bir çok konuda bilgili ve iyi hizmet almayı gerektirmektedir. Firmanızın gereksinimleri,sizin istekleriniz tarafımızdan dikkatlice not edilip, hayata geçirilmektedir. Yönetim panelli ve mobil cihazlara uygun web site tasarımlarımız sayesinde kolay yönetilen ve güncellenen web sitesi sahibi olmak artık çok kolay

Web Tasarım Ajansı

Sibersonik İzmir web tasarım ajansı olarak küçük ve orta ölçekteki firma ve kuruluşlar için yönetim paneli sayesinde kolayca güncellenebilen, müşteri ve hedef pazar odaklı web siteleri, tasarımı ve yazılımları yapmaktayız.

Firmanızın ihtiyaçlarını belirleyip , sektörünüzün trendlerine uygun web sitesi tasarımı konusunda uzmanlanmış firmamız ,size en iyi şekilde hizmet verecektir. Sibersonik olarak ekonomik ve etkili web siteleri hazırlayarak , size geri dönüşümü yüksek web siteleri hazırlamak uzmanlık alanımızdır.


Mobil Uyumlu Tasarım

Gelişen teknolojiler ve iletişim cihazları sayesinde artık bir çok kişi web sitelerine cep telefonlarından ve tablet cihazlardan erişim sağlamaktadır. Günümüzde mobil cihazlardan erişim %75 civarındadır.

Google gibi arama motorları gerek arama sonuçlarında gerek internet reklamlarında sitenizin mobil uyumlu olmasına çok dikkat etmektedir. Responsive tasarım ile web sitenizin tüm mobil cihazlarda en iyi şekilde gözükmesi için gerekli tüm tasarım ve yazılım tekniklerini kullanmaktayız.

Profesyonel Web Tasarımı

Sibersonik İzmir web tasarım ajansı olarak küçük ve orta ölçekteki firma ve kuruluşlar için yönetim paneli sayesinde kolayca güncellenebilen, müşteri ve hedef pazar odaklı web siteleri, tasarımı ve yazılımları yapmaktayız.

Web tasarım yani diğer bir deyişle web dizayn, tasarım fikirlerinin estetik bir bakış açısı ile belirli bir amaç için, belirli ilkeler doğrultusunda düzenlendiği ve bir yazılıma dönüştürülmesi işlemi olarak tanımlanabilir.

Tüm bu işlemlerin gerçekleştirilmesinin ardından ortaya çıkan ürüne ise web sitesi adı verilir. İnternetin gelişimi ve hızla yayılması ile birlikte aynı hızla hayatlarımıza giren web siteleri ve tasarımına ilişkin kısaca bu şekilde bir tanımlama yapılabilir. Firma ve kurumların hedeflerine yönelik yapılan tasarımlara ise kurumsal web tasarım adı verilmektedir.

Sibersonik Avantajları

Teknik Destek

Müşterilerimize sürekli olarak teknik destek sunmaktayız.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Kullanıcı dostu tasarım ile ziyaretçiler sitenizde aradıklarını kolayca bulabilir.

Responsive Dizayn

Mobil uyumlu responsive tasarımı ile tüm cihazlar ile mükemmel uyum

HTML5 / CSS3 / JS

Html 5 , CSS 3 ve java script desteği görsel zenginlik ve fonksiyonellik bir arada.

Grafik Tasarımı

Siteleriniz ile ilgili grafik tasarımı ve uygun görsel seçimi desteği.

SEO Uyumlu Tasarım

Arama motoru yönergelerine ve seo kurallarına dikkat edilerek yapılan tasarımlar

500+ Google Fonts

Google font desteği ile değişik yazı tipleri uygulanabilmektedir.

Site Logo Tasarımı

Sitenizin logosunu dilerseniz ücretsiz olarak tasarlamak tayız.

Google Ads Uyumluluğu

Google Ads reklam kalite puanı hesaplama yönergelerine uygunluk

Sibersonik olarak tasarladığımız web sitelerinin ortak özellikleri hakkında

Web Tasarım Süreci

01

Tanışma

Sizinle tanışır ve projeniz ile ilgili tüm detayları dikkatlice not alırız. Firmanızı , hedeflerinizi ve sektörünüz hakkındaki bilgileri web sitenize nasıl yansıtacağımız konuşur ve size teklifimizi yazılı olarak iletiriz.

02

Teklif

Görüşmemize istinaden istenilen site tasarımı ve yazılımı özelliklerini , bir liste haline getirir, hizmetlerimiz karşılığında alacağınız ev almayacağınız hizmetleri belirtir ve son olarak ödeme / iş teslimi süresini kaleme alırız.

03

Planlama

Sözleşmemiz onaylandıktan sonra ; firmanızı en iyi ve etkin anlatacak tasarımı , yazılım alt yapısını planlayıp işe başlarız. Bu işlemler sırasında rakiplerinizi ve ziyaretçi kitleniz hakkında gözlemlerde bulunuruz.

04

Tasarım Onayı

Sitenizi test alanından görecek ve fikirlerinizi bize aktaracaksınız. Görüşlerinizi dinler , memnuniyetlerinizi yada memnun olmadığınız noktaları not alır, gerekirse tekrar yapar ve sizden tekrar onay alırız…

05

Teslim ve Test

Siteniz için gereken teknik ayarlarını da yapıp yayına veririz. Hizmet bedelinin tarafımıza aktarılması itibari ile sitenizin tüm kontrollerini size devreder ve sonrada işler yolunda mı ? diye sitenizi sıkça ziyaret eder, test ederiz

06

TekniK Destek

Sorununuzu derhal çözmek için gerekli tüm çabayı sarf eder, ve sorunlarınızı ortadan kaldırırız. Sadece bize telefon yada e-posta ile ulaşmanız yeterlidir. Hafta sonları ve bayramlarda bile bize kolayca ulaşabilirsiniz

07

SEO Çalışmaları

Sitenizin tasarımını arama motorlarına uyumlu bir şekilde yapmaktayız ve iş tesliminden sonra siteniz için kayıt işlemleri ve temel seo  çalışmaları yaparak indexlenme sürecini hızlandırmaktayız.

08

Google Ads Desteği

Ziyaretçi sayısını arttırmak ve daha çok müşteriye çok hızlı bir şekilde ulaşmak için google reklam hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Siteniz hali hazırda Google Ads kalite standartlarına göre hazırlanmaktadır.

Porto is everything you need to create a website!

The Best HTML Site Template on ThemeForest