İzmir Seo Danışmanlığı

Ziyaretçilerin %95 i sitelere arama motorları vasıtası ile giriş yapmaktadır. Sadece sitenizin olması yeterli değil, sitenizin bulunabilir olması önemlidir.

ARAMA MOTORLARINDA ÜST SIRALARDA OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Web sitenizin arama motorlarının kriterlerine uygun getirilmesi için yapılan tasarımsal, ve yazılımsal hizmetlerin tümüne SEO denmektedir. Seo ya da bir başka deyişle arama motoru optimizasyonu yapılarak sitenizin Google,Yahoo,Msn gibi sitelerde üst sıralarda olma şansını sağlarız. Bu sayede sitenize ziyaretçi sayınız artar, ürün ve hizmetlerinizi daha çok kişiye duyurmuş olursunuz. Arama motorlarında üst sıralarda olmak bir Web sayfası sahibi olmak kadar önemlidir.Tasarımını yaptığımız sitelere arama motoruna kayıt seo hizmeti bedava…

SEO Hizmet Paketimiz

  • Sektörün yada rakip sitelerin sizin sitenizle kıyaslanması işlemi
  • Sayfaların analizi •Eksiklerin ve yapılacakların raporlanması
  • Düzeltme ve ekleme işlemlleri
  • XML site map eklenmesi
  • Robot textler yapılması
  • Resim ve İmajların uygun hale getirilmesi
  • Arama motoruna kayıt
  • Size raporların yollanması
  • Siteniz için Google sayacı eklenme

ARAMA MOTORU KAYIT İŞLEMLERİ

Sibersonik ana arama motorlarını yanı sıra dizin siteleri, rehber siteler , sektörel portal siteler gibi 1000 lerce siteye ,site kaydınızı ve bir yıl boyunca gerekli zamanlarda toplam 2 kez düzenli olarak yapar.

XML SİTE MAP

XML site map eklemek sitenizin daha hızlı listelenmesi anlamına gelir ; yalnız uzmanlar tarafından dikkatlice yapılması gereken bir işlemdir.Çünkü hatalı eksik yazılım felekate yol açabilir.Tecrübemizle arama motorlarına uygun kusursuz site mapler hazırlamak bizim işimiz..

GOOGLE ANALYTICS

Siteniz hakkında tüm istatistiklerinizi online olarak çok detaylı olarak inceleyebilir, ziyaretçi sayısını, hangi sayfalara tıklandığını, ziyaretçi profillerini ve anahtar kelime detaylarını takip edebilir ve edindiğiniz bilgiler ile sitenize daha çok ziyaretçi çekmek için ipuçlarına sahip olabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT

Hizmetlerimizin sonuçları en geç 1 ay ile 1.5 ay içinde meyvesini vermeye başlar…Sitenizin arama motorlarında listelenmesi ve eski haline göre daha üst sıralarda olacağını garanti edebiliriz fakat size web sayfanızın 1 numara olacağını Garantı edemeyiz. Bunu beyan eden siteler ya da firmalar hukuki suç işlemektedir. Bununla ilgili Google firması sayfasında resmi açıklama yapmıştır. Böyle bir garantiyi beyan edenlerin Google firmasına bildirilmesi rica edilir.Birinci sırada olabilmenin tek garantili yolu arama motorlarına ücretli reklam vermektir.