İzmir E Ticaret

Sibersonik olarak İzmir E Ticaret ve Sanal Mağaza Sistemlerinin Kurulumunu ve Tasarımını Gerçekleştirerek Sizlerin E Ticaret Dünyasına Adım Atmasını Sağlamaktayız.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Dünyanın neresinde olursanız olun ,saat kaç olursa olsun firmanız iş başında. Yönetim sayfasına girip ürünlerinizi ve hizmetlerinizi ziyaretçilerinize tanıtmanızı, perakende olarak satmanızı sağlayan, dinamik web tasarım paketidir. Tedarikçiler tarafından edinmiş olduğunuz veya imalatını yapmış olduğunuz ürün resimlerini pratik bir şekilde eklemenize imkan tanımaktadır. Ürün resimleri ve açıklamalarının yanı sıra ürünlere ait detaylı özellikleri, stok birimlerini, yakında gelecek ürünleri, indirimdeki ürünleri, en çok satılan ürünleri otomatik veya sizin isteğinizle yayınlayabilmektedir.

Sanal Mağaza

İnternetin ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra ortaya çıkmış bir ticaret şeklidir .Kısa sürede çok büyük ticari başarıya imza atmış olan bu yöntem ile klasik ticaretin boyutu değişmiştir .Günümüzde milyonlarca internet sitesi e-ticaret sistemlerini kullanmaktadır.Dünya genelinde tam olarak cirosu belli olmasa da 800 milyar doların üstüne olduğu sanılmaktadır.

Yurdumuzda ise daha yeni gelişmekte olan elektronik ticaret ,Türk insanının yeniliklere , kolay ve hızlı adapte olması yüzünden çok yakın bir gelecekte büyük bir ticari potansiyeldir. 5-10 yıl içersinde hacimin AB ortalamasının üstünde olacağının tahmin etmekteyiz. Kısaca E ticaret gereklidir ve kira ,eleman,SSK, stopaj derdi yoktur…

Tek ihtiyacınız size hazırlayacağımız kullanımı kolay ve fonksiyonel sibersonik sanal mağaza sistemidir.