Teknik Destek

Teknik Destek Hizmetlerimiz Hakkında Merak Edilenler… Sibersonik Olarak Müşterilerimize Her Zaman Teknik Destek Vermek Asli Vazifelerimizdendir. Bize Her Konu Hakkın Soru Sorabilir ve Teknik Destek Talebinde Bulunabilirsiniz. Bir Telefon yada Mesajınız Yeterlidir.

Uzak Masaüstü Desteği

Sibersonik web tasarım olarak müşterilerimizin sağlıklı ve zamanında teknik destek almaları bizim için çok önemlidir.Firmamızın lokasyonu İzmir de bulunmakla beraber, Türkiye'nin çeşitli il ve ilçelerinde bir çok müşterimiz mevcuttur. Destek konusunda gelecek olursak bizimle haftanın 7 günü irtibata geçebileceğinizin altını önemle çiziyoruz.Aşağıda saydığımız yöntemler ile bizimle her zaman kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.1-Telefon veya Cep Telefonu ile 2-E-mail ile 3-Ofisimize Gelerek

Uzaktan Destek

Bu üç metodunda yeterli olmadığı durumlarda bizimle uzak masaüstü bağlantısı gerçekleştirerek , bilgisayarlar üzerinden canlı destek almanızı tavsiye ediyoruz.Bunun için bilgisayarınıza Teamviewer programını indirmeniz gereklidir.Bu program sayesinde sizinle sanki sizin yanınızda gibi yaptıklarınızı görebilir hatta biz yaparken sizin öğrenmenizi sağlamaktayız.Teamviewer programı indirmek için linki tıklayınız.AnyDesk programını indirmek için linki tıklayınız.Her İki Programı Ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz, Kurulum aşamasında Kişisel Kullanım Seçeneğini Seçiniz.