web tasarım

web tasarım izmir2006 senesinden bu yana İzmir-Karşıyaka ilçesindeki şirin ofisinde;  web tasarımı, yazılım, seo ve hosting hizmetleri veren Sibersonik ; siz değerli müşterilerine internet sitesi konusunda her türlü desteği ve hizmeti vermektedir.

Sürekli gelişen dijital cihazlar ve trendler artık sadece bir site sahibi olmayı değil , seo, hosting, siber reklamcılık  ve sosyal medya gibi bir çok konuda  bilgili ve iyi hizmet almayı gerektirmektedir. Firmanızın gereksinimleri,sizin istekleriniz  tarafımızdan dikkatlice not edilip, hayata geçirilmektedir. Yönetim panelli ve mobil cihazlara uygun web site tasarımlarımız sayesinde kolay yönetilen ve güncellenen web sitesi sahibi olmak artık çok kolay.

Firmanızın ihtiyaçlarını belirleyip , sektörünüzün trendlerine uygun web sitesi tasarımı konusunda uzmanlanmış firmamız ,size en iyi şekilde hizmet verecektir. Sibersonik olarak  ekonomik ve  etkili web siteleri hazırlayarak , size geri dönüşümü yüksek web siteleri hazırlamak uzmanlık alanımızdır.


tanışmaTanışma

herşey bir gülümseme ile başlar...

Sizinle tanışır ve projeniz ile ilgili tüm detayları dikkatlice not alırız. Firmanızı , hedeflerinizi ve sektörünüz hakkındaki bilgileri web sitenize nasıl yansıtacağımız konuşur ve size teklifimizi yazılı olarak iletiriz.

teklifTeklif ve Sözleşme

söz unutulur ama yazı kalıcıdır...

Görüşmemize istinaden istenilen site tasarımı ve yazılımı özelliklerini , bir liste haline getirir, hizmetlerimiz karşılığında alacağınız ev almayacağınız hizmetleri belirtir ve son olarak ödeme / iş teslimi süresini kaleme alırız.

planlamaPlanlama

Siteniz hayat buluyor ...

Sözleşmemiz onaylandıktan sonra ; firmanızı en iyi ve etkin anlatacak tasarımı , yazılım alt yapısını planlayıp işe başlarız. Bu işlemler sırasında rakiplerinizi ve ziyaretçi kitleniz hakkında gözlemlerde bulunuruz.

tasarım onayıTasarım ve Onay

memnuniyetiniz Önemlidir...

Sitenizi test alanından görecek ve fikirlerinizi bize aktaracaksınız.  Görüşlerinizi dinler , memnuniyetlerinizi yada memnun olmadığınız noktaları not alır, gerekirse tekrar yapar ve sizden tekrar onay alırız...

web siteniz hazırİş Teslimi ve Test

Artık yayına hazırız...

Siteniz için gereken teknik ayarlarını da yapıp yayına veririz. Hizmet bedelinin tarafımıza aktarılması itibari ile sitenizin tüm kontrollerini size devreder ve sonrada işler yolunda mı ? diye sitenizi sıkça ziyaret eder, test ederiz.

teknik destekTeknik Destek

işimiz gülümseme ile devam etmeli,...

Sorununuzu derhal çözmek için gerekli tüm çabayı sarf eder, ve sorunlarınızı ortadan kaldırırız. Sadece bize telefon yada e-posta ile ulaşmanız yeterlidir. Hafta sonları ve bayramlarda bile bize kolayca ulaşabilirsiniz.