Sık Sorulan Sorular

Mail Kurulumu Nasıl Yapılır ?


Bilgisayarınızda bulunan outlook programı sayesinde maillerinize bilgasayarınızdan ulaşabilir ve depolayabilirsiniz. Mail kurulumu işin yabancısı için biraz zor gözükebilir , o yüzden sizlereadım adım nasıl e posta kurulumu yapılacağı haakında bir görsel anlatım hazırladık. Bu dosyayı makinenize tuklayarak indirdikten sonra resim numaralarını takip ederek işleminizi yapabilirsiniz. Eğer genede sorunu çözemediniz ise bizi arayıp destek alabilirsiniz. 

Başka Şehirdeyiim Firmanızdan Nasıl Destek Alabilirim ?


Sibersonik olarak müşterilemizin sağlıklı ve zamanında teknik destek almaları bizim için çok önemlidir.Firmamızın lokasyonu İzmir de bulunmakla beraber, Türkiyenin çeşitli il ve ilçelerinde bir çok müşterimiz mevcuttur. Destek konusunda gelecek olursak bizimle haftanın 7 günü irtibata geçebileceğinizin altını önemle çiziyoruz. Aşağıda saydığımız metodlar ile bizimle herzaman kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

1-Telefon veya Cep Telefonu ile
2-E-mail ile
3-Ofisimize Gelerek

bu üç metodunda yeterli olmadığı durumlarda bizimle uzak masaüstü bağlatısı gerçekleştirerek , bilgisayarlar üzerinden canlı destek almanızı tavsiye ediyoruz.Bunun için bilgisayarınıza Teamviewer programını indirmeniz gereklidir.Bu program sayesinde sizinle sanki sizin yanınızda gibi yaptıklarınızı görebilir hatta biz yaparken sizin öğrenmenizi sağlamaktayız.


Web Sitem Hazırlanırken Görebilir miyim ?


Tabiki sitenizi yapım aşamasında görebilirsniz, size vereceğimiz adresten çalışmaların her aşamasını görebilir, beğenmediğiniz noktalar olursa anında bizimle paylaşır ve tasarım sürecinin daha sağlıklı ve beklentilerinize göre şekilllenmesini sağlamış olursunuz.