Alan Adı Hizmetleri

Sibersonik web tasarım olarak firmamıza müracat edilmesi halinde ,istediğiniz domain yani alan adları ve uzantıları takibinden profesyonel hizmetler vermektedir.

Alan adı hizmetlerimiz:

  • Domain Araştırma 
  • Domain Alımı
  • Domain Yenileme
  • Düşen Domain Takibi
  • Domain Yönlendirme.


Domain Araştırma 
Faaliyet gösterdiğiniz sektör ile ilgili en akılda kalıcı  yada arama motorlarında anahtar kelime arama sayıları analiz edilerek size faydalı olacağını düşündüğümüz domain / alan adı tavsiyeleri yaparak ,bu konuda sizin yükünüzü bir nebze hafifletiriz ve sitenizi arama motorlarındaki konumunu oldukça etkili bir şekilde etkileyen alan isminizi seçmenize yardımcı oluruz. Rakiplerinizin alabileceği site isimlerini tespit eder size haber veririz.

Domain Alımı
Firmanızın yada sizin adınıza en güvenilir domain kayıt firmalarını kullanarak domain alım işlemlerinizi gerçekletiririz. .COM .NET.ORG. gibi domain uzantıları dışında özellikle  .COM.TR  uzantılı domainleri almanıza yardımcı oluruz. 

Düşen Domain Takibi
Sizin yada başka birisine ait fakat düşen ,düşmekte olan domainleri ( iptal olan) Alan isimlerini takip eder,günü gelince sizin adınıza satın almak için çaba sarf ederiz.

Domain Yönlendirme.
Alan isimlerinizi  yönlerdirme işlemlerinizi gerçekleştiririz.

Domain Yenileme
Yenileme süresi yaklaşan domainlerinizin süre uzatma işlemlerini gerçekleştiririz.Size haftalar öncesinden hatırlatır, domain ve sitenizin kesintisiz yayına devam etmesini sağlarız.